Create Account
Log In
Dark
chart
exchange
Premium
Terminal
Screener
Stocks
Crypto
Forex
Trends
Depth
Close
Check out our API

GOLD
Gold.com, Inc.
stock NYSE

At Close
Oct 2, 2026 3:59:44 PM EDT
42.33USD+0.630%(+0.27)401,995
0.00Bid   0.00Ask   0.00Spread
Pre-market
Oct 1, 2026 9:27:30 AM EDT
42.86USD+1.902%(+0.80)0
After-hours
Oct 2, 2026 4:10:30 PM EDT
42.29USD-0.083%(-0.04)1,084
OverviewOption ChainMax PainOptionsPrice & VolumeDividendsHistoricalExchange VolumeDark Pool LevelsDark Pool PrintsExchangesShort VolumeShort Interest - DailyShort InterestBorrow Fee (CTB)Failure to Deliver (FTD)ShortsTrendsNewsTrends
GOLD Reddit Mentions
Subreddits
Limit Labels     

We have sentiment values and mention counts going back to 2017. The complete data set is available via the API.
Take me to the API
GOLD Specific Mentions
As of Oct 4, 2026 3:17:56 AM EDT (1 min. ago)
Includes all comments and posts. Mentions per user per ticker capped at one per hour.
6 hr ago • u/PiccoloNew9978 • r/Pmsforsale • wts_crazy_sale_graded_eagles_and_other_sovereigns • T
[WTS] CRAZY SALE - GRADED EAGLES AND OTHER SOVEREIGNS - GRADED MORGANS - GOLD FRACTIONAL EAGLES - Bullion - FRACTIONA SILVER - PLATINUM BRITANNIA - HUUUUGGGGEEE SLABS - NUMISMATICS - COPPER - AND MORE! CHECK IT OUT!!
sentiment -0.61
6 hr ago • u/Apprehensive_Bet1978 • r/Pmsforsale • wts_pre33_graded_slabs_gold_mercury_dimes_2017 • B
Happy Saturday!!  Thank you to all of you in this community for your support.  It’s been a great ride so far!  At the time of making this post Kitco ask spot was G: $4142 and S: $60.50.  Unless otherwise noted below, these are secondary rounds/coins and may include dings, nicks, scratches, dingy, etc. so please do not expect BU.  Please review all the pictures (I tried my best to capture condition).  Reasonable offers are welcome.  Thanks for Looking 😊
**All Items have been Sigma Verified!  More pictures on request.** 
**Proof :** [https://imgur.com/a/ZPkyKxD](https://imgur.com/a/ZPkyKxD)
**PREMIUM SILVER**
[**2024 5oz Saint-Gaudens Winged Liberty**](https://imgur.com/a/9qd3nhb) **SP70 FDI John Mercanti-** $575
[**2020 W ASE**](https://imgur.com/a/890rThU) **PF 70 Ultra Cameo John Mercanti Signed**\- $175
[**2021 Morgan**](https://imgur.com/a/ws18XS1) **FDI MS 70 -** $200
[**2021 Morgan**](https://imgur.com/a/AAhpwAq) **Advance Release MS 70** \- $200
[**2021 Peace**](https://imgur.com/a/x2PBeB8)**(High Relief) FDI MS 70** – $300
[**2021 Morgan O**](https://imgur.com/a/KAnOVq6) **Privy FDI MS 70** – $175
[**2021 Morgan CC**](https://imgur.com/a/8roLj99) **Privy FDI MS 70** \- $200
[**2021 D Morgan**](https://imgur.com/a/telMs8K) **FDI MS 70** – $500
[**2021 S Morgan**](https://imgur.com/a/6kJUWvv) **FDI MS 70** \- $200
[**2023 S Morgan**](https://imgur.com/a/I701ULo) **Advance Release PF 70 Ultra Cameo -** $125
[**2023 S Peace**](https://imgur.com/a/LzBTIXM) **Advance Release PF 70 Ultra Cameo**\- $125
[**2023 Morgan**](https://imgur.com/a/TFO4ThC) **Advance Release MS 70 -** $115
[**2023 Peace**](https://imgur.com/a/V6j6YbO) **Advance Release MS 70**\- $115
[**2023 Morgan & 2023 Peace Reverse PF 70**](https://imgur.com/a/J5uHT6y)\- Selling as set only $275.
[**1964 Kennedy**](https://imgur.com/a/xWP9pY0) **PF 69 Cameo**\- $175
[**2019 S Silver 50 cent**](https://imgur.com/a/DkZun0l) **First year .999 PF 70 Ultra Cameo-** $100
**SILVER BULLION**
**1.25 oz Royal Canadian Mint Bald Eagles-**[**2017**](https://imgur.com/a/HvvAnHZ) **(20 available)**\-$60 per oz ($75 per coin). BIN the full tube and get free priority shipping!  BU Condition, seal broken by me to inspect! 
**1.25 oz Royal Canadian Mint Bald Eagles-**[**2018**](https://imgur.com/a/kbQULhN) **(20 available)**\-$60 per oz ($75 per coin). BIN the full tube and get free priority shipping!  BU Condition, seal broken by me to inspect! 
**1.25 oz Royal Canadian Mint Bald Eagles-**[**2019**](https://imgur.com/a/EQ7iOIx) **(20 available)**\-$60 per oz ($75 per coin). BIN the full tube and get free priority shipping!  BU Condition, seal broken by me to inspect! 
**GOLD**
[**2024 1oz Saint-Gaudens Winged Liberty**](https://imgur.com/a/g7RRlXn) **SP70 FDI John Mercanti-** $5800 (Shipped & Insured)
[**1860-P Liberty Head $20**](https://imgur.com/a/WtW1tgi) **XF 45**\- $4,650 (Shipped & Insured)
[**1860-S Liberty Head $20**](https://imgur.com/a/kaqPD13) **XF 45**\- $5,100 (Shipped & Insured)
[**1908 Saint Gaudens**](https://imgur.com/a/b4sAaTx) **No Motto Rough Rider Hoard MS64**\- $5,400 (Shipped & Insured)
**1/10 Gold Round Independent Living Bullion (**[**Item A**](https://imgur.com/a/IjJmEFH)**,**  [**Item B**](https://imgur.com/a/50cIIax)**) -** $425 each. Take both $845.
**2016 Mercury Gold Dime (**[**Item A**](https://imgur.com/a/JY71FNu)**,** [**Item B**](https://imgur.com/a/BHD6LM3)**).**  PRICE REFLECTS CONDITION, please review pictures. - $475 each
**Palladium**
[**2017 American Eagle $25**](https://imgur.com/a/WRhMo5c) **MS 70 First Strike** \- $2,750 (Shipped & Insured)
**Shipping:**
USPS Priority $12 (8 oz and over)
USPS GA $8. 
Will hand deliver to Post Office employees and get a receipt. 
**Insurance:**
3^(rd) Party Metal Insurance available at buyer’s expense.  Ask me in chat for rates if interested.
**Payment Method:**
Zelle or Venmo(F&F No Notes) or Paypal(F&F No Notes)
**Disclaimers:**
I have 2FA turned on and will never share my password! I will never message you directly as a seller!
sentiment 1.00
7 hr ago • u/Natalie_After_Dark • r/Pmsforsale • wts_ultra_priemum_saturday_night_silver_and_gold • NEW ITEMS • T
[WTS] ULTRA PRIEMUM SATURDAY NIGHT SILVER AND GOLD!🌟
sentiment 0.00
7 hr ago • u/Bread-Abject • r/Pmsforsale • wts_lunar_dragonsnake_set_harry_potter_2oz • B
Small Silver Sale
I am not a professional coin grader, so the grade provided is subjective. Please assess the condition based on the photos and your own judgment.
\[Proof\](https://imgur.com/a/Q3M8Qz9)
\[GOLD\]
🔥 20g Perth Mint Austrailia \[$2600\](https://imgur.com/a/kiQNVXn)

🔥 1.8g Commemorative Medallion Proof-George Washington \[$235\](https://imgur.com/a/6dyc4Gx)
\-The Commemorative Mint/24K
\[Fractional Silver Set\]
🔥 FIJI 2024 Lunar Dragon Fractional Coin Set \[$220\](https://imgur.com/a/Vk2ZnUg)
\-1, 1/2, 1/4, 1/10oz(1.85oz)
\- mintage: 888
🔥 FIJI 2025 Lunar Snake Fractional Coin Set \[$215\](https://imgur.com/a/EvC16bz)
\-1, 1/2, 1/4, 1/10oz(1.85oz)
\- mintage: 888
\[2oz Silver\]
🔥 2025 Niue Harry Potter and The Sorcerer's Stone \[$210\](https://coindex.app/a/WWRb2a)
\-mintage: 1,000 (0547/1000)
\[1oz Silver\]
🔥 NEW 🔥 🇨🇳 2014 1oz Panda Early Releases MS69(NGC) \[$85\](https://coindex.app/a/NCsYh9)
\-milky, yet never unseemly
🔥 NEW 🔥 🇨🇳 2010 1oz Panda 💎 BU(PCGS) \[$90\](https://imgur.com/a/ejCREXi)
🔥 NEW 🔥 🇺🇸 semi 🔑 1998 ASE 💎 BU \[$85\](https://imgur.com/a/GG0Pxbl)
\-from a Dansco Album
\-golden-amber to light russet rim toning/die gouges below the letter “A” in “AMERICA.”
🔥 2014 W ASE Burnished 💎 BU \[$77\](https://imgur.com/a/QbB5aUw)
\-mintage: 944,757
\-in its mint capsule
🔥 2019 ASE 💎 BU \[$65\](https://coindex.app/a/UxT7PY)
\-fresh out of a sealed tube
\-slight bag marks
🔥 1oz Geiger in Assay 💎 \[$110\](https://imgur.com/a/6g0kkHB)
\-copper, bronze, reddish-gold patina around the outer edge
\-fresh out of a sealed box
🔥 🔑 date 2006 Kookaburra BU 🌈 \[$125\](https://coindex.app/a/PEmI9H)
\-mintage: 87,044
\-seems handle before/toned

🔥 2020 Niue Roaring Lion BU\[$78\](https://imgur.com/a/z164O81)
\-mintage: 50,000
🔥 2005 1oz $20 Norfed 💎 BU \[$110\](https://imgur.com/a/PArQAia)
\-golden toning on its reverse
\-short hair/type 1
🔥 2025 Krugerrand 1oz MS69(PCGS) \[$80\](https://imgur.com/a/oiEUKAQ)
\[Mexican Silver\]
🔥 semi 🔑 2014 💎 BU \[$115\](https://coindex.app/a/9x6A3g)
\-fresh out of a sealed tube
🔥 2013 1oz Libertad 💎 BU 🌈 A \[$105\](https://imgur.com/a/WJR17HK)
\-fresh out of a sealed tube
\-purple rim toning
🔥 2013 1oz Libertad 💎 BU 🌈 B \[$105\](https://imgur.com/a/ESaUsBj)
\-fresh out of a sealed tube
\-purple rim toning
🔥 2020 1oz Libertad MS69(NGC) \[$180\](https://imgur.com/a/mciWqeu)
🔥 NEW 🔥 1956 10 Pesos \[$53\](https://imgur.com/a/KUcIPaF)
.🔥 1968 25 Pesos 💎 BU \[$40\](https://coindex.app/a/QRqScd)
\-fresh out of its original mint packaging
🔥 1952 Cinco Pesos 🌈 \[$45\](https://imgur.com/a/22tMpQw)
\-toning on both sides
\[Constitutional\]
🔥 NEW 🔥 LOT 1 Franklin(×2)+40% Kennedy(×2) A \[$58\](https://imgur.com/a/A7cvYg2)
🔥 LOT 2 40% Kennedy(×5) BU \[$44\](https://imgur.com/a/rL36gv8)
🔥 LOT 3 Quarter(×6: Washing×5, Barber×1) \[$62\](https://imgur.com/a/sOE4Qvi)
🔥 LOT 4 Roosevelt Dime(×10) \[$42\]
\-3 lots available
🔥 NEW 🔥 LOT 5 War Nickel(×10) \[$32\]
\-2 lots available
\[SLAB\]
🔥 NEW 🔥 1956 TYPE 2 Franklin PF68(NGC) \[$85\](https://imgur.com/a/cfLdviN)
🔥 2020 1oz Libertad MS69(NGC) \[$180\](https://imgur.com/a/mciWqeu)
🔥 1883 CC Morgan MS61(NGC) \[$305\](https://imgur.com/a/ZA3pBMS)
\-$20 below greysheet price
🔥 1884 O Morgan MS63(PCGS) \[$85\](https://imgur.com/a/8nTfvdi)
🔥 1884 O Morgan MS63(PCGS) \[$85\](https://imgur.com/a/bylUsSo)
🔥 🌈 1887 P Morgan MS64(NGC) \[$150\](https://imgur.com/a/LzhWOR9)
\-nice rim toning on both sides
🔥 1921 P Morgan MS65(ICG) \[$75\](https://imgur.com/a/Cq9O30Y)
\-priced considering ICG
🔥 1923 P Peace Dollar MS64(PCGS) \[$95\](https://imgur.com/a/OhoofNu)
🔥 1923 P Peace Dollar MS63(NGC) 🌈 \[$95\](https://imgur.com/a/Z2PMCsC)
\-amber/golden band along the right rim(reverse) shows a clear progression from light champagne in the interior rays to a deeper reddish-brown tone right at the extreme rim, typical of rim-creep toning.
🔥 2024 Australian Year of the
Dragon Orance Facing $1 MS69(PCGS) \[$120\](https://imgur.com/a/rGkY89I)
\[Morgan and Peace Dollars\]
Please assess the condition based on the photos and your own judgment.
🔥 NEW 🔥 Budget 1923 Peace \[$45\](https://imgur.com/a/NRnxquj)
🔥 1878 CC Morgan AU Details \[$320\](https://imgur.com/a/KB18bSQ)
\-very fine details/golden toning developing on both sides
🔥 🔑 date 1928 P Peace AU \[$240\](https://imgur.com/a/a0ZF6ix)
\-light champagne and steel-grey patina around the rims
🔥 1898 O Morgan Choice BU \[$79\](https://imgur.com/a/Ram1slK)
🔥 1888 O Morgan 🌈 BU \[$140\](https://imgur.com/a/kDIhIlG)
\-classic crescent peripheral toning concentrated along the lower-right margins of both sides/full rim toning developing on its reverse.
🔥 1881 S Morgan Chooice BU \[$80\](https://imgur.com/a/cWT8S95)
🔥 1885 O Morgan Choice BU\[$90\](https://imgur.com/a/1dSSW1o)
🔥 1895 O Morgan VG12/15 \[$285\](https://imgur.com/a/61Yb6bO) \[ref\](https://imgur.com/a/9tonyns)
🔥 1925 S Peace Dollar UNC Details \[$88\](https://imgur.com/a/A7MRCNu)
\-it seems dipped before
🔥 1898 O Morgan MS61(CAC) \[$75\](https://coindex.app/a/mSSPCW)
🔥 1935 P Peace 💎🌈 BU \[$270\](https://coindex.app/a/FTtsfi)
\-from a Dansco Album
\-golden toning
🔥 1926 S Peace 💎 BU 🌈 \[$230\](https://coindex.app/a/eaojyl)
\-from a Dansco Album
🔥 1923 S Peace BU 🌈 \[$165\](https://coindex.app/a/grnKge)
\-from a Dansco album
\-golden toning
🔥 1925 P Peace BU 🌈 \[$100\](https://coindex.app/a/b6YNpX)
\-golden toning
\-from a Dansco Album
🔥 1922 P Peace 💎 BU \[$90\](https://coindex.app/a/hoYyW2)
🔥 1923 P Peace BU\[$78\](https://coindex.app/a/0GIWJu)
🔥 1923 💎 BU \[$95\](https://coindex.app/a/vrmseO)
🔥 1923 P Peace BU\[$75\](https://coindex.app/a/KcJrVy)
🔥 1924 P Peace BU\[$75\](https://coindex.app/a/UZ1ZwX)
■ 1924 💎 BU Peace Dollar \[$95\](https://coindex.app/a/YSSIVl)
\-from a Dansco Album
🔥 1904 P 💎 BU Morgan \[$400\](https://imgur.com/a/4vuzxlp)
\-pristine reverse/in very nice condition
\-golden toning in the field as well as rim toning
\[Fractional Silver\]
🔥 NEW 🔥 1g Valcambi(×10) lot \[$33\]
🔥 NEW 🔥 1g Miscellaneous(×10) Lot \[$32\](https://imgur.com/a/8JNzhwA)
\-combination might be different
\-3 lots available
🔥 NEW 🔥 1/10oz Lot(×4) \[$34\](https://coindex.app/a/WR52Eb)
🔥 NEW 🔥 1/10oz Indian Head Buffalo MS70(ICG) \[$9\](https://coindex.app/a/EWpbdh)
\[Miscellaneous\]
🔥 NEW 🔥 1895 5 Pesetas VF detail \[$55\](https://imgur.com/a/fffLAXL)
\-ASW: 0.7234oz
🔥 NEW 🔥 1971 Proof Canadian Dollar 💎 BU \[$23\](https://imgur.com/a/kFRDra5)
\-ASW: 0.375
\-DCAM
🔥 NEW 🔥 Proof State Quarter(Texas, Florida) 💎 BU \[$11\](https://imgur.com/a/ukjobAB) each
\-fresh out of a mint set
🔥 NEW 🔥 1974 S Eisenhower \[$21\](https://imgur.com/a/pAKl8vm)
\-in its original mint packaging
🔥 NEW 🔥 2008 Proof Canada Dollar(the 400th anniversary of Québec City) \[$80\](https://imgur.com/a/ZbDQBjO)
\-Sterling silver/ASW:23.3g/24k gold-plated
Mintage: 60,000
🔥 NEW 🔥 1935 2 1/2 Gulden AU details \[$50\](https://imgur.com/a/GPXk5Zw)
🔥 1oz 2nd Amendment Copper Medal \[$6\](https://imgur.com/a/iQbwZqC)
🔥 2005 S Roosevelt Dime PR69DCAM(PCGS) \[$10\](https://imgur.com/a/hofsl8W)
🔥 NEW 🔥 1oz Bullionaire Club Silver Giled Copper \[$8\](https://coindex.app/a/oylUL0)
\-mintage: 1,000
🔥 NEW 🔥 1oz Copper(×5) \[$4\](https://imgur.com/a/lyo8wRI) each
\-add-on only
Payment: zelle preferred(NO NOTES), PPFF(NO NOTES), Venmo(NO NOTES, with 😔 only)
Shipping Info
📦 $7 for packages up to 5oz
📦 $9 for packages up to 6-8oz
📦 $14 for packages over 8oz(priority)
🔒 Insurance available at buyer’s request and expense. Once USPS accepts the package, my responsibility ends. However, if any issues arise during delivery, I will do my best to help resolve them as quickly as possible.

Feel free to message me with any questions or if you'd like to see more photos. Thanks for looking.
sentiment 0.99
9 hr ago • u/HonorThyWord • r/Pmsforsale • wts_mega_sale_rp_libertads_proof_pandas_gold_isle • T
[WTS] MEGA SALE -- RP LIBERTADS -- PROOF PANDAS -- GOLD ISLE OF MAN CATS -- LUNARS -- APEs -- VINTAGE -- PROOF ASEs -- MORGANS -- NUMIS -- MUCH MORE RARE STUFF
sentiment 0.00
12 hr ago • u/Maximum-Affect2449 • r/Pmsforsale • wts_10oz_bars_small_gold_costco_pandas_other • PRICE DROP • B
Afternoon friends!
My acct is 2FA protected.
All items are photographed, and I'm happy to provide additional photos upon request.
**PROOF & PHOTOS:** [https://coindex.app/a/M9mDwK](https://coindex.app/a/M9mDwK)
# GOLD & SILVER
|Item|Qty Remaining|Price|Sold Marker|
|:-|:-|:-|:-|
||
|1g **Valcambi** Gold Bar w/o Assay|1|$135||
|1g **Perth** Gold Bar in Assay|3|$149||
|5g **PAMP** Gold Bar in Assay|1|$735||
|1 oz **Costco** 50th Silver Round|2|$75||
|2016 30g Silver **Panda**|1|$70||
|2023 30g Silver **Panda**|1|$70||
|**PAMP** 10oz Silver Lady of Liberty|4|$615||
|2023 1oz BU **Libertad** in Assay|5|$89||
|5 oz Silver Buffalo Bar|1|$315||
**//prices updated at 2:55PM EST 10/03/2026. Good through Monday @ 2PM EST.**
**SHIPPING**
Shipping within the United States through USPS. All packages will ship by Monday.
* USPS Ground Advantage: $7 for smaller packages.
* USPS Priority Mail: $10 for smaller packages.
I package securely and discreetly, with plenty of padding and tape to prevent movement or damage.
All packages will be handed directly to USPS for an acceptance scan. Tracking will be provided after shipment.
Additional shipping insurance can be arranged at the buyer's expense.
# PAYMENT
Zelle preferred. Apple Pay available. PPFF & Venmo available.
Other payment methods may be discussed before finalizing a transaction.
# MIDDLEMAN
I'm happy to use an established [r/Pmsforsale](https://www.reddit.com/r/Pmsforsale/) middleman. Any additional middleman shipping costs will be discussed and agreed upon before finalizing a sale.
# HOW TO BUY
Please comment on this post before sending me a chat.
I'll respond as quickly as possible and confirm availability, pricing, shipping, and payment details.
Items will be marked as sold in chat (due to a rogue bot deleting posts after edits).
~~crossed out & marked SOLD as transactions are completed.~~
\*\*I am not liable for uninsured or misplaced mail once package is in carrier custody\*\*
Thanks for looking!
sentiment 0.99
13 hr ago • u/PreparationCommon664 • r/Pmsforsale • wts_vintage_silver_german_reichmarks_gold • B
[PROOF](https://coindex.app/a/JE8WO0)
All items sigma pro verified
[GOLD & PLATINUM](https://coindex.app/a/Nj4c0Y)
* 1/10 1988 Gold Panda Sealed in OGP - $450
* 1/10 2019 Proof AGE - $455
* 1/10 1997 APE - $220
* 1/10 2023 Pt Brittania - $185
[SILVER](https://coindex.app/a/qzNK7W)
* 2 X German 5 Reichmarks 90% silver (1935 & 1936) - $45 for both (Melt is over $48)
* 1 oz SilverTowne Knife collectors proof round - $64
[BARS](https://coindex.app/a/ZnVom9)
* 1oz RCM vintage - $80
* 1oz A-Mark - $85
* 1oz Engelhard landscape PB - $75
* 1 oz Oxford Alaska - $64 (3 available)
* 1 oz Deak-Perera - $68
* 1 oz Simmons-Refco - $68
* 1 oz Johnson Matthey OGP - $75
* 2 oz Johnson Matthey OGP - $160
**Shipping:** $7 USPS Ground Adv. $12 USPS Priority
**Payment:** Zelle *(Preferred)*, Venmo FF, PPFF - **No Notes Please**
sentiment 0.32
15 hr ago • u/wood_fl • r/Pmsforsale • wts_foreign_gold_slabbed_us_silver_dollars • NEW ITEMS • B
[Proof and Gallery](https://imgur.com/a/IHpEwbx)
**\*\* Entire Post Whale Deal - $2070 shipped \*\***
**GOLD**
\- 1878 20 Francs Lucky Angel - $785
\- 1945 Dos y Medio - $265
**\*\* Get Both - $1040 shipped \*\***
**SILVER**
\- 1921-S Morgan ANACS MS62 - $70
\- 1900-O Morgan PCGS MS62 - $70
\- 1890-S Morgan PCGS AU58 - $60
\- 1922 Peace PCGS MS63 - $70
\- 1922 Peace PCGS MS64 - $80
\- 1923 Peace PCGS MS64 - $80
\- 1923 Peace ICG MS63 - $65
\- 1924 Peace PCGS MS63 - $70
\- 1925 Peace PCGS MS64 - $85
\- 1925 Peace PCGS MS64 - $85
**\*\* Silver Dollar Whale Deal - all 10 slabs - $725 shipped \*\***
\- 2x 1963 Franklin MS65 - $30/each
\- 4x 2023 1/20 oz. Libertad - $20/each, all for $70
\- 2x 1985 1 oz. Libertad - $85/each
\- 1944M Mexico Peso NGC MS66 - $50
\*\* **All Silver Whale Deal - $1040 shipped \*\***
\*Deals made within the next hour will ship today, others on Monday\*
* I am willing to ship first to high flair users at my discretion.
* Open to approved middleman, buyer covers expense and second leg of shipping
* Comment here and send chat, I will not initiate any communication
* Payment: Zelle (preferred) & PPFF - (no notes please!)
* Shipping: $7 USPS GA, $12 USPS Priority
* All packages will be double packaged/labeled and secured with strapping tape
* Registered mail available upon request, otherwise buyer assumes liability once the package has been hand delivered to USPS. I package everything very securely.

sentiment 0.99
22 hr ago • u/Dribbler365 • r/investingforbeginners • i_recently_inherited_350000_i_want_to_invest_it • C
If u put 350k in QLD it would be around 10k profit in the last 3 days, measure your risk factor and build a leveraged or non leveraged etf strategy with multiple hedges in case of a crash considering flash crashes or long drawdown periods and which hedges work for each. I personally go with 60% QLD, 15% QSPNX, 15% DBMF, 10% GOLD
sentiment -0.23
22 hr ago • u/TurbulentLandscape63 • r/Forex • my_setup_on_monday_for_gold • Charts and Setups • T
My Setup on Monday for GOLD!
sentiment 0.00
6 hr ago • u/PiccoloNew9978 • r/Pmsforsale • wts_crazy_sale_graded_eagles_and_other_sovereigns • T
[WTS] CRAZY SALE - GRADED EAGLES AND OTHER SOVEREIGNS - GRADED MORGANS - GOLD FRACTIONAL EAGLES - Bullion - FRACTIONA SILVER - PLATINUM BRITANNIA - HUUUUGGGGEEE SLABS - NUMISMATICS - COPPER - AND MORE! CHECK IT OUT!!
sentiment -0.61
6 hr ago • u/Apprehensive_Bet1978 • r/Pmsforsale • wts_pre33_graded_slabs_gold_mercury_dimes_2017 • B
Happy Saturday!!  Thank you to all of you in this community for your support.  It’s been a great ride so far!  At the time of making this post Kitco ask spot was G: $4142 and S: $60.50.  Unless otherwise noted below, these are secondary rounds/coins and may include dings, nicks, scratches, dingy, etc. so please do not expect BU.  Please review all the pictures (I tried my best to capture condition).  Reasonable offers are welcome.  Thanks for Looking 😊
**All Items have been Sigma Verified!  More pictures on request.** 
**Proof :** [https://imgur.com/a/ZPkyKxD](https://imgur.com/a/ZPkyKxD)
**PREMIUM SILVER**
[**2024 5oz Saint-Gaudens Winged Liberty**](https://imgur.com/a/9qd3nhb) **SP70 FDI John Mercanti-** $575
[**2020 W ASE**](https://imgur.com/a/890rThU) **PF 70 Ultra Cameo John Mercanti Signed**\- $175
[**2021 Morgan**](https://imgur.com/a/ws18XS1) **FDI MS 70 -** $200
[**2021 Morgan**](https://imgur.com/a/AAhpwAq) **Advance Release MS 70** \- $200
[**2021 Peace**](https://imgur.com/a/x2PBeB8)**(High Relief) FDI MS 70** – $300
[**2021 Morgan O**](https://imgur.com/a/KAnOVq6) **Privy FDI MS 70** – $175
[**2021 Morgan CC**](https://imgur.com/a/8roLj99) **Privy FDI MS 70** \- $200
[**2021 D Morgan**](https://imgur.com/a/telMs8K) **FDI MS 70** – $500
[**2021 S Morgan**](https://imgur.com/a/6kJUWvv) **FDI MS 70** \- $200
[**2023 S Morgan**](https://imgur.com/a/I701ULo) **Advance Release PF 70 Ultra Cameo -** $125
[**2023 S Peace**](https://imgur.com/a/LzBTIXM) **Advance Release PF 70 Ultra Cameo**\- $125
[**2023 Morgan**](https://imgur.com/a/TFO4ThC) **Advance Release MS 70 -** $115
[**2023 Peace**](https://imgur.com/a/V6j6YbO) **Advance Release MS 70**\- $115
[**2023 Morgan & 2023 Peace Reverse PF 70**](https://imgur.com/a/J5uHT6y)\- Selling as set only $275.
[**1964 Kennedy**](https://imgur.com/a/xWP9pY0) **PF 69 Cameo**\- $175
[**2019 S Silver 50 cent**](https://imgur.com/a/DkZun0l) **First year .999 PF 70 Ultra Cameo-** $100
**SILVER BULLION**
**1.25 oz Royal Canadian Mint Bald Eagles-**[**2017**](https://imgur.com/a/HvvAnHZ) **(20 available)**\-$60 per oz ($75 per coin). BIN the full tube and get free priority shipping!  BU Condition, seal broken by me to inspect! 
**1.25 oz Royal Canadian Mint Bald Eagles-**[**2018**](https://imgur.com/a/kbQULhN) **(20 available)**\-$60 per oz ($75 per coin). BIN the full tube and get free priority shipping!  BU Condition, seal broken by me to inspect! 
**1.25 oz Royal Canadian Mint Bald Eagles-**[**2019**](https://imgur.com/a/EQ7iOIx) **(20 available)**\-$60 per oz ($75 per coin). BIN the full tube and get free priority shipping!  BU Condition, seal broken by me to inspect! 
**GOLD**
[**2024 1oz Saint-Gaudens Winged Liberty**](https://imgur.com/a/g7RRlXn) **SP70 FDI John Mercanti-** $5800 (Shipped & Insured)
[**1860-P Liberty Head $20**](https://imgur.com/a/WtW1tgi) **XF 45**\- $4,650 (Shipped & Insured)
[**1860-S Liberty Head $20**](https://imgur.com/a/kaqPD13) **XF 45**\- $5,100 (Shipped & Insured)
[**1908 Saint Gaudens**](https://imgur.com/a/b4sAaTx) **No Motto Rough Rider Hoard MS64**\- $5,400 (Shipped & Insured)
**1/10 Gold Round Independent Living Bullion (**[**Item A**](https://imgur.com/a/IjJmEFH)**,**  [**Item B**](https://imgur.com/a/50cIIax)**) -** $425 each. Take both $845.
**2016 Mercury Gold Dime (**[**Item A**](https://imgur.com/a/JY71FNu)**,** [**Item B**](https://imgur.com/a/BHD6LM3)**).**  PRICE REFLECTS CONDITION, please review pictures. - $475 each
**Palladium**
[**2017 American Eagle $25**](https://imgur.com/a/WRhMo5c) **MS 70 First Strike** \- $2,750 (Shipped & Insured)
**Shipping:**
USPS Priority $12 (8 oz and over)
USPS GA $8. 
Will hand deliver to Post Office employees and get a receipt. 
**Insurance:**
3^(rd) Party Metal Insurance available at buyer’s expense.  Ask me in chat for rates if interested.
**Payment Method:**
Zelle or Venmo(F&F No Notes) or Paypal(F&F No Notes)
**Disclaimers:**
I have 2FA turned on and will never share my password! I will never message you directly as a seller!
sentiment 1.00
7 hr ago • u/Natalie_After_Dark • r/Pmsforsale • wts_ultra_priemum_saturday_night_silver_and_gold • NEW ITEMS • T
[WTS] ULTRA PRIEMUM SATURDAY NIGHT SILVER AND GOLD!🌟
sentiment 0.00
7 hr ago • u/Bread-Abject • r/Pmsforsale • wts_lunar_dragonsnake_set_harry_potter_2oz • B
Small Silver Sale
I am not a professional coin grader, so the grade provided is subjective. Please assess the condition based on the photos and your own judgment.
\[Proof\](https://imgur.com/a/Q3M8Qz9)
\[GOLD\]
🔥 20g Perth Mint Austrailia \[$2600\](https://imgur.com/a/kiQNVXn)

🔥 1.8g Commemorative Medallion Proof-George Washington \[$235\](https://imgur.com/a/6dyc4Gx)
\-The Commemorative Mint/24K
\[Fractional Silver Set\]
🔥 FIJI 2024 Lunar Dragon Fractional Coin Set \[$220\](https://imgur.com/a/Vk2ZnUg)
\-1, 1/2, 1/4, 1/10oz(1.85oz)
\- mintage: 888
🔥 FIJI 2025 Lunar Snake Fractional Coin Set \[$215\](https://imgur.com/a/EvC16bz)
\-1, 1/2, 1/4, 1/10oz(1.85oz)
\- mintage: 888
\[2oz Silver\]
🔥 2025 Niue Harry Potter and The Sorcerer's Stone \[$210\](https://coindex.app/a/WWRb2a)
\-mintage: 1,000 (0547/1000)
\[1oz Silver\]
🔥 NEW 🔥 🇨🇳 2014 1oz Panda Early Releases MS69(NGC) \[$85\](https://coindex.app/a/NCsYh9)
\-milky, yet never unseemly
🔥 NEW 🔥 🇨🇳 2010 1oz Panda 💎 BU(PCGS) \[$90\](https://imgur.com/a/ejCREXi)
🔥 NEW 🔥 🇺🇸 semi 🔑 1998 ASE 💎 BU \[$85\](https://imgur.com/a/GG0Pxbl)
\-from a Dansco Album
\-golden-amber to light russet rim toning/die gouges below the letter “A” in “AMERICA.”
🔥 2014 W ASE Burnished 💎 BU \[$77\](https://imgur.com/a/QbB5aUw)
\-mintage: 944,757
\-in its mint capsule
🔥 2019 ASE 💎 BU \[$65\](https://coindex.app/a/UxT7PY)
\-fresh out of a sealed tube
\-slight bag marks
🔥 1oz Geiger in Assay 💎 \[$110\](https://imgur.com/a/6g0kkHB)
\-copper, bronze, reddish-gold patina around the outer edge
\-fresh out of a sealed box
🔥 🔑 date 2006 Kookaburra BU 🌈 \[$125\](https://coindex.app/a/PEmI9H)
\-mintage: 87,044
\-seems handle before/toned

🔥 2020 Niue Roaring Lion BU\[$78\](https://imgur.com/a/z164O81)
\-mintage: 50,000
🔥 2005 1oz $20 Norfed 💎 BU \[$110\](https://imgur.com/a/PArQAia)
\-golden toning on its reverse
\-short hair/type 1
🔥 2025 Krugerrand 1oz MS69(PCGS) \[$80\](https://imgur.com/a/oiEUKAQ)
\[Mexican Silver\]
🔥 semi 🔑 2014 💎 BU \[$115\](https://coindex.app/a/9x6A3g)
\-fresh out of a sealed tube
🔥 2013 1oz Libertad 💎 BU 🌈 A \[$105\](https://imgur.com/a/WJR17HK)
\-fresh out of a sealed tube
\-purple rim toning
🔥 2013 1oz Libertad 💎 BU 🌈 B \[$105\](https://imgur.com/a/ESaUsBj)
\-fresh out of a sealed tube
\-purple rim toning
🔥 2020 1oz Libertad MS69(NGC) \[$180\](https://imgur.com/a/mciWqeu)
🔥 NEW 🔥 1956 10 Pesos \[$53\](https://imgur.com/a/KUcIPaF)
.🔥 1968 25 Pesos 💎 BU \[$40\](https://coindex.app/a/QRqScd)
\-fresh out of its original mint packaging
🔥 1952 Cinco Pesos 🌈 \[$45\](https://imgur.com/a/22tMpQw)
\-toning on both sides
\[Constitutional\]
🔥 NEW 🔥 LOT 1 Franklin(×2)+40% Kennedy(×2) A \[$58\](https://imgur.com/a/A7cvYg2)
🔥 LOT 2 40% Kennedy(×5) BU \[$44\](https://imgur.com/a/rL36gv8)
🔥 LOT 3 Quarter(×6: Washing×5, Barber×1) \[$62\](https://imgur.com/a/sOE4Qvi)
🔥 LOT 4 Roosevelt Dime(×10) \[$42\]
\-3 lots available
🔥 NEW 🔥 LOT 5 War Nickel(×10) \[$32\]
\-2 lots available
\[SLAB\]
🔥 NEW 🔥 1956 TYPE 2 Franklin PF68(NGC) \[$85\](https://imgur.com/a/cfLdviN)
🔥 2020 1oz Libertad MS69(NGC) \[$180\](https://imgur.com/a/mciWqeu)
🔥 1883 CC Morgan MS61(NGC) \[$305\](https://imgur.com/a/ZA3pBMS)
\-$20 below greysheet price
🔥 1884 O Morgan MS63(PCGS) \[$85\](https://imgur.com/a/8nTfvdi)
🔥 1884 O Morgan MS63(PCGS) \[$85\](https://imgur.com/a/bylUsSo)
🔥 🌈 1887 P Morgan MS64(NGC) \[$150\](https://imgur.com/a/LzhWOR9)
\-nice rim toning on both sides
🔥 1921 P Morgan MS65(ICG) \[$75\](https://imgur.com/a/Cq9O30Y)
\-priced considering ICG
🔥 1923 P Peace Dollar MS64(PCGS) \[$95\](https://imgur.com/a/OhoofNu)
🔥 1923 P Peace Dollar MS63(NGC) 🌈 \[$95\](https://imgur.com/a/Z2PMCsC)
\-amber/golden band along the right rim(reverse) shows a clear progression from light champagne in the interior rays to a deeper reddish-brown tone right at the extreme rim, typical of rim-creep toning.
🔥 2024 Australian Year of the
Dragon Orance Facing $1 MS69(PCGS) \[$120\](https://imgur.com/a/rGkY89I)
\[Morgan and Peace Dollars\]
Please assess the condition based on the photos and your own judgment.
🔥 NEW 🔥 Budget 1923 Peace \[$45\](https://imgur.com/a/NRnxquj)
🔥 1878 CC Morgan AU Details \[$320\](https://imgur.com/a/KB18bSQ)
\-very fine details/golden toning developing on both sides
🔥 🔑 date 1928 P Peace AU \[$240\](https://imgur.com/a/a0ZF6ix)
\-light champagne and steel-grey patina around the rims
🔥 1898 O Morgan Choice BU \[$79\](https://imgur.com/a/Ram1slK)
🔥 1888 O Morgan 🌈 BU \[$140\](https://imgur.com/a/kDIhIlG)
\-classic crescent peripheral toning concentrated along the lower-right margins of both sides/full rim toning developing on its reverse.
🔥 1881 S Morgan Chooice BU \[$80\](https://imgur.com/a/cWT8S95)
🔥 1885 O Morgan Choice BU\[$90\](https://imgur.com/a/1dSSW1o)
🔥 1895 O Morgan VG12/15 \[$285\](https://imgur.com/a/61Yb6bO) \[ref\](https://imgur.com/a/9tonyns)
🔥 1925 S Peace Dollar UNC Details \[$88\](https://imgur.com/a/A7MRCNu)
\-it seems dipped before
🔥 1898 O Morgan MS61(CAC) \[$75\](https://coindex.app/a/mSSPCW)
🔥 1935 P Peace 💎🌈 BU \[$270\](https://coindex.app/a/FTtsfi)
\-from a Dansco Album
\-golden toning
🔥 1926 S Peace 💎 BU 🌈 \[$230\](https://coindex.app/a/eaojyl)
\-from a Dansco Album
🔥 1923 S Peace BU 🌈 \[$165\](https://coindex.app/a/grnKge)
\-from a Dansco album
\-golden toning
🔥 1925 P Peace BU 🌈 \[$100\](https://coindex.app/a/b6YNpX)
\-golden toning
\-from a Dansco Album
🔥 1922 P Peace 💎 BU \[$90\](https://coindex.app/a/hoYyW2)
🔥 1923 P Peace BU\[$78\](https://coindex.app/a/0GIWJu)
🔥 1923 💎 BU \[$95\](https://coindex.app/a/vrmseO)
🔥 1923 P Peace BU\[$75\](https://coindex.app/a/KcJrVy)
🔥 1924 P Peace BU\[$75\](https://coindex.app/a/UZ1ZwX)
■ 1924 💎 BU Peace Dollar \[$95\](https://coindex.app/a/YSSIVl)
\-from a Dansco Album
🔥 1904 P 💎 BU Morgan \[$400\](https://imgur.com/a/4vuzxlp)
\-pristine reverse/in very nice condition
\-golden toning in the field as well as rim toning
\[Fractional Silver\]
🔥 NEW 🔥 1g Valcambi(×10) lot \[$33\]
🔥 NEW 🔥 1g Miscellaneous(×10) Lot \[$32\](https://imgur.com/a/8JNzhwA)
\-combination might be different
\-3 lots available
🔥 NEW 🔥 1/10oz Lot(×4) \[$34\](https://coindex.app/a/WR52Eb)
🔥 NEW 🔥 1/10oz Indian Head Buffalo MS70(ICG) \[$9\](https://coindex.app/a/EWpbdh)
\[Miscellaneous\]
🔥 NEW 🔥 1895 5 Pesetas VF detail \[$55\](https://imgur.com/a/fffLAXL)
\-ASW: 0.7234oz
🔥 NEW 🔥 1971 Proof Canadian Dollar 💎 BU \[$23\](https://imgur.com/a/kFRDra5)
\-ASW: 0.375
\-DCAM
🔥 NEW 🔥 Proof State Quarter(Texas, Florida) 💎 BU \[$11\](https://imgur.com/a/ukjobAB) each
\-fresh out of a mint set
🔥 NEW 🔥 1974 S Eisenhower \[$21\](https://imgur.com/a/pAKl8vm)
\-in its original mint packaging
🔥 NEW 🔥 2008 Proof Canada Dollar(the 400th anniversary of Québec City) \[$80\](https://imgur.com/a/ZbDQBjO)
\-Sterling silver/ASW:23.3g/24k gold-plated
Mintage: 60,000
🔥 NEW 🔥 1935 2 1/2 Gulden AU details \[$50\](https://imgur.com/a/GPXk5Zw)
🔥 1oz 2nd Amendment Copper Medal \[$6\](https://imgur.com/a/iQbwZqC)
🔥 2005 S Roosevelt Dime PR69DCAM(PCGS) \[$10\](https://imgur.com/a/hofsl8W)
🔥 NEW 🔥 1oz Bullionaire Club Silver Giled Copper \[$8\](https://coindex.app/a/oylUL0)
\-mintage: 1,000
🔥 NEW 🔥 1oz Copper(×5) \[$4\](https://imgur.com/a/lyo8wRI) each
\-add-on only
Payment: zelle preferred(NO NOTES), PPFF(NO NOTES), Venmo(NO NOTES, with 😔 only)
Shipping Info
📦 $7 for packages up to 5oz
📦 $9 for packages up to 6-8oz
📦 $14 for packages over 8oz(priority)
🔒 Insurance available at buyer’s request and expense. Once USPS accepts the package, my responsibility ends. However, if any issues arise during delivery, I will do my best to help resolve them as quickly as possible.

Feel free to message me with any questions or if you'd like to see more photos. Thanks for looking.
sentiment 0.99
9 hr ago • u/HonorThyWord • r/Pmsforsale • wts_mega_sale_rp_libertads_proof_pandas_gold_isle • T
[WTS] MEGA SALE -- RP LIBERTADS -- PROOF PANDAS -- GOLD ISLE OF MAN CATS -- LUNARS -- APEs -- VINTAGE -- PROOF ASEs -- MORGANS -- NUMIS -- MUCH MORE RARE STUFF
sentiment 0.00
12 hr ago • u/Maximum-Affect2449 • r/Pmsforsale • wts_10oz_bars_small_gold_costco_pandas_other • PRICE DROP • B
Afternoon friends!
My acct is 2FA protected.
All items are photographed, and I'm happy to provide additional photos upon request.
**PROOF & PHOTOS:** [https://coindex.app/a/M9mDwK](https://coindex.app/a/M9mDwK)
# GOLD & SILVER
|Item|Qty Remaining|Price|Sold Marker|
|:-|:-|:-|:-|
||
|1g **Valcambi** Gold Bar w/o Assay|1|$135||
|1g **Perth** Gold Bar in Assay|3|$149||
|5g **PAMP** Gold Bar in Assay|1|$735||
|1 oz **Costco** 50th Silver Round|2|$75||
|2016 30g Silver **Panda**|1|$70||
|2023 30g Silver **Panda**|1|$70||
|**PAMP** 10oz Silver Lady of Liberty|4|$615||
|2023 1oz BU **Libertad** in Assay|5|$89||
|5 oz Silver Buffalo Bar|1|$315||
**//prices updated at 2:55PM EST 10/03/2026. Good through Monday @ 2PM EST.**
**SHIPPING**
Shipping within the United States through USPS. All packages will ship by Monday.
* USPS Ground Advantage: $7 for smaller packages.
* USPS Priority Mail: $10 for smaller packages.
I package securely and discreetly, with plenty of padding and tape to prevent movement or damage.
All packages will be handed directly to USPS for an acceptance scan. Tracking will be provided after shipment.
Additional shipping insurance can be arranged at the buyer's expense.
# PAYMENT
Zelle preferred. Apple Pay available. PPFF & Venmo available.
Other payment methods may be discussed before finalizing a transaction.
# MIDDLEMAN
I'm happy to use an established [r/Pmsforsale](https://www.reddit.com/r/Pmsforsale/) middleman. Any additional middleman shipping costs will be discussed and agreed upon before finalizing a sale.
# HOW TO BUY
Please comment on this post before sending me a chat.
I'll respond as quickly as possible and confirm availability, pricing, shipping, and payment details.
Items will be marked as sold in chat (due to a rogue bot deleting posts after edits).
~~crossed out & marked SOLD as transactions are completed.~~
\*\*I am not liable for uninsured or misplaced mail once package is in carrier custody\*\*
Thanks for looking!
sentiment 0.99
13 hr ago • u/PreparationCommon664 • r/Pmsforsale • wts_vintage_silver_german_reichmarks_gold • B
[PROOF](https://coindex.app/a/JE8WO0)
All items sigma pro verified
[GOLD & PLATINUM](https://coindex.app/a/Nj4c0Y)
* 1/10 1988 Gold Panda Sealed in OGP - $450
* 1/10 2019 Proof AGE - $455
* 1/10 1997 APE - $220
* 1/10 2023 Pt Brittania - $185
[SILVER](https://coindex.app/a/qzNK7W)
* 2 X German 5 Reichmarks 90% silver (1935 & 1936) - $45 for both (Melt is over $48)
* 1 oz SilverTowne Knife collectors proof round - $64
[BARS](https://coindex.app/a/ZnVom9)
* 1oz RCM vintage - $80
* 1oz A-Mark - $85
* 1oz Engelhard landscape PB - $75
* 1 oz Oxford Alaska - $64 (3 available)
* 1 oz Deak-Perera - $68
* 1 oz Simmons-Refco - $68
* 1 oz Johnson Matthey OGP - $75
* 2 oz Johnson Matthey OGP - $160
**Shipping:** $7 USPS Ground Adv. $12 USPS Priority
**Payment:** Zelle *(Preferred)*, Venmo FF, PPFF - **No Notes Please**
sentiment 0.32
15 hr ago • u/wood_fl • r/Pmsforsale • wts_foreign_gold_slabbed_us_silver_dollars • NEW ITEMS • B
[Proof and Gallery](https://imgur.com/a/IHpEwbx)
**\*\* Entire Post Whale Deal - $2070 shipped \*\***
**GOLD**
\- 1878 20 Francs Lucky Angel - $785
\- 1945 Dos y Medio - $265
**\*\* Get Both - $1040 shipped \*\***
**SILVER**
\- 1921-S Morgan ANACS MS62 - $70
\- 1900-O Morgan PCGS MS62 - $70
\- 1890-S Morgan PCGS AU58 - $60
\- 1922 Peace PCGS MS63 - $70
\- 1922 Peace PCGS MS64 - $80
\- 1923 Peace PCGS MS64 - $80
\- 1923 Peace ICG MS63 - $65
\- 1924 Peace PCGS MS63 - $70
\- 1925 Peace PCGS MS64 - $85
\- 1925 Peace PCGS MS64 - $85
**\*\* Silver Dollar Whale Deal - all 10 slabs - $725 shipped \*\***
\- 2x 1963 Franklin MS65 - $30/each
\- 4x 2023 1/20 oz. Libertad - $20/each, all for $70
\- 2x 1985 1 oz. Libertad - $85/each
\- 1944M Mexico Peso NGC MS66 - $50
\*\* **All Silver Whale Deal - $1040 shipped \*\***
\*Deals made within the next hour will ship today, others on Monday\*
* I am willing to ship first to high flair users at my discretion.
* Open to approved middleman, buyer covers expense and second leg of shipping
* Comment here and send chat, I will not initiate any communication
* Payment: Zelle (preferred) & PPFF - (no notes please!)
* Shipping: $7 USPS GA, $12 USPS Priority
* All packages will be double packaged/labeled and secured with strapping tape
* Registered mail available upon request, otherwise buyer assumes liability once the package has been hand delivered to USPS. I package everything very securely.

sentiment 0.99
22 hr ago • u/Dribbler365 • r/investingforbeginners • i_recently_inherited_350000_i_want_to_invest_it • C
If u put 350k in QLD it would be around 10k profit in the last 3 days, measure your risk factor and build a leveraged or non leveraged etf strategy with multiple hedges in case of a crash considering flash crashes or long drawdown periods and which hedges work for each. I personally go with 60% QLD, 15% QSPNX, 15% DBMF, 10% GOLD
sentiment -0.23
22 hr ago • u/TurbulentLandscape63 • r/Forex • my_setup_on_monday_for_gold • Charts and Setups • T
My Setup on Monday for GOLD!
sentiment 0.00


Share
About
Pricing
Policies
Markets
API
Info
tz UTC-4
Connect with us
ChartExchange Email
ChartExchange on Discord
ChartExchange on X
ChartExchange on Reddit
ChartExchange on GitHub
ChartExchange on YouTube
© 2020 - 2026 ChartExchange LLC